Poznaj nas

Rozumiejąc wyjątkowość ważnego dla Państwa momentu jakim są najpierw narodziny dziecka, a później decyzja o Chrzcie i organizacja tego rodzinnego wydarzenia staramy się pomóc w przygotowaniu wyprawki dla Waszego dziecka. W późniejszych latach służymy naszą wiedzą w przygotowaniu się do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

Jesteśmy pracownią krawiecką, producentem pamiątek oraz sklepem stacjonarnym, projektujemy i szyjemy stroje okazjonalne, do Chrztu i I Komunii, szatki i dodatki. W naszym sklepie znajdziecie Państwo świece, indywidualne upominki i wiele innych przedmiotów związanych z tak ważnymi wydarzeniami jakimi są Chrzest Święty i I Komunia.

Obecnie zaopatruje się u nas już trzecie pokolenie zadowolonych klientów. Nasze doświadczenie przemawia za nami, prowadzimy sklep stacjonarny od 1980r. Nasze wyroby są wykonywane z najlepszych gatunków materiałów, starannie dobranych do Państwa potrzeb.

Wszystkie nasze przedmioty sprzedawane w sklepie internetowym dostępne są w sklepie stacjonarnym w Olsztynie przy ul. Kopernika 12/1 W sklepie stacjonarnym znajdziecie Państwo również dużo więcej artykułów i wzorów. Jesteśmy największym tego typu sklepem na Warmii i Mazurach.

Zachęcamy również do korzystania z platformy wysyłkowej.