Świadczymy następujące usługi:

Krawiectwo 

Szyjemy stroje okazjonalne głownie na miarę. Świadczymy usługi w szyciu alb komunijnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i technologie, które pomogą zadowolić najbardziej wymagających klientów. Przyjmujemy zlecenia na szycie alb komunijnych na miarę. W swojej ofercie mamy wzory zarówno proste jak i przypominające suknie ślubne. Ściągamy miarę w naszym sklepie stacjonarnym, w którym również ustalimy rodzaj materiału i dodatków. Zapraszamy do kontaktu.


Haft

Świadczymy usługi haftu komputerowego. Haftujemy imiennie: szatki do chrztu, świece, okapniki, kocyki, szlafroczki i różnego rodzaju wyroby materiałowe. Przyjmujemy indywidualne zlecenia na pojedyncze przedmioty jak i serie. Zapraszamy do kontaktu.


Grawer komputerowy

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele pamiątek na Chrzest i Pierwszą Komunię, które są przez nas dla Państwa personalizowane. Wykonujemy grawer metodą laserową. Pozwoli to na utrwalenie i nada szlachetności Państwa podarunkom. Wykonujemy napisy jak i różnego rodzaju znaki graficzne. Przyjmujemy zlecenia na szyldy, tabliczki znamionowe, życzenia itp.


Introligatornia 

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju pudełka, opakowania, albumy. Posiadamy maszyny, dzięki którym nasze wyroby są piękne i niepowtarzalne.