SKLEP STACJONARNY OLSZTYN

Nasz sklep stacjonarny

Opaski

Aktywne filtry

34,99 zł

Opaska na chrzest. Kolor biały. Pięknie zdobiona medalikiem. Wszystkie nasze opaski wysyłamy w ozdobnym etui z logo CHRZEŚNIAK. Obwód od 33cm-42cm Idealnie komponuje się z innymi produktami z serii MEDALLION typu profitki.

34,99 zł

Opaska na Chrzest. Biała rozciągliwa na cienkiej gumce. Zdobiona koronką i różą w kolorze różowym. rozmiar uniwersalny 39-43cm Wszystkie opaski wysyłamy w ekskluzywnym opakowaniu z błyszczącej tektury sygnowane logo CHRZEŚNIAK.

34,99 zł

Opaska na chrzest. Kolor biały. Pięknie zdobiona srebrnym serduszkiem. Wszystkie nasze opaski wysyłamy w ozdobnym etui z logo CHRZEŚNIAK. Obwód od 33cm-42cm Idealnie komponuje się z innymi produktami z serii SILVER HEART typu szatki, profitki

Opaska White Rose product-img
  • Obecnie brak na stanie

34,99 zł

Opaska na Chrzest. Biała rozciągliwa na cienkiej gumce. Zdobiona koronką i różą kolorze białym. rozmiar uniwersalny 39-43cm Wszystkie opaski wysyłamy w ekskluzywnym opakowaniu z błyszczącej tektury sygnowane logo CHRZEŚNIAK.

Opaska Pink/White Rose product-img
  • Obecnie brak na stanie

34,99 zł

Opaska na Chrzest. Biała na elastycznej koronce. Zdobiona trzema różami. Rozmiar uniwersalny 39-43cm Wszystkie opaski wysyłamy w ekskluzywnym opakowaniu z błyszczącej tektury sygnowane logo CHRZEŚNIAK.

34,99 zł

Opaska na chrzest. Kolor biały. Pięknie zdobiona perłową aplikacją. Wszystkie nasze opaski wysyłamy w ozdobnym etui z logo CHRZEŚNIAK. Obwód od 33cm-42cm Idealnie komponuje się z innymi produktami z serii PEARL typu buciki, profitki

34,99 zł

Opaska na chrzest. Kolor biały. Pięknie zdobiona różowym serduszkiem. Wszystkie nasze opaski wysyłamy w ozdobnym etui z logo CHRZEŚNIAK. Obwód od 33cm-42cm Idealnie komponuje się z innymi produktami z serii HEART typu buciki, profitki

34,99 zł

Opaska na chrzest. Kolor biały. Pięknie zdobiona białym kwiatuszkiem ze srebrnym oczkiem. Wszystkie nasze opaski wysyłamy w ozdobnym etui z logo CHRZEŚNIAK. Obwód od 33cm-42cm Klasyczna opaska, która pięknie zdobi główkę.

34,99 zł

Opaska na chrzest. Kolor biały. Pięknie zdobiona  kwiatuszkiem  w kolorze ecru ze srebrnym oczkiem. Wszystkie nasze opaski wysyłamy w ozdobnym etui z logo CHRZEŚNIAK. Obwód od 33cm-42cm Klasyczna opaska, która pięknie zdobi główkę.

34,99 zł

Opaska na chrzest. Kolor biały. Pięknie zdobiona trzema różyczkami na elastycznej koronce. Wszystkie nasze opaski wysyłamy w ozdobnym etui z logo CHRZEŚNIAK. Obwód od 34cm-44cm Klasyczna opaska, która pięknie zdobi główkę.