SKLEP STACJONARNY OLSZTYN

Nasz sklep stacjonarny

Nasza historia

Chrześniak, to sklep rodzinny z tradycją i historią. Obecnie prowadzony przez trzecie pokolenie właścicieli. Powstał na kanwie rzemiosła krawieckiego w roku 1973 i po dzień dzisiejszy oferuje Państwu unikalne wyroby przeznaczone do ceremonii Chrztu Świętego oraz Pierwszej Komunii Świętej.

O Nas

Sklep Chrześniak to miejsce, w którym znajdziecie Państwo produkty, akcesoria i pamiątki niezbędne do ceremonii Chrztu Świętego oraz Pierwszej Komunii Świętej.

W naszym sklepie stacjonarnym, oferujemy bogaty wybór wysoko gatunkowych ubranek, bucików oraz dodatków do Chrztu Świętego, alby, wianki i akcesoria do Pierwszej Komunii Świętej

W sprzedaży posiadamy biżuterię złotą, srebrną, obrazki i figurki oraz albumy do zdjęć, na których możemy wykonać pamiątkowy grawer.

W sklepie stacjonarnym i internetowym, znajdą Państwo unikalną kolekcję szatek i świec do Chrztu Świętego, których jesteśmy producentem. Każdy z naszych produktów opatrzony jest imiennym haftem bądź grawerem.

Nasze produkty pakujemy dla Państwa w eleganckie oraz trwałe opakowania, które są idealnym rozwiązaniem do przechowywania szatki bądź świecy przez kolejne lata jako pamiątki z uroczystości.

Pracujemy na najlepszych japońskich maszynach Janome a do haftu używamy specjalistycznych grubych, metalicznych nici firmy Madeira.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy towarzyszyć Państwu w tych ważnych i pięknych chwilach.