SKLEP STACJONARNY OLSZTYN

Nasz sklep stacjonarny

Profitki

Aktywne filtry

12,99 zł

Klasyczna biała profitka do świecy. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

12,99 zł

Klasyczna niebieska profitka do świecy. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

15,99 zł

Klasyczna biała profitka do świecy z aplikacją w kształcie serca.  Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

12,99 zł

Klasyczna różowa profitka do świecy. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

15,99 zł

Klasyczna biała profitka do świecy z różową aplikacją w kształcie serca. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

15,99 zł

Klasyczna różowa profitka do świecy z cudowną srebrną  aplikacją w kształcie serca. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

12,99 zł

Klasyczna srebrna profitka do świecy. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

15,99 zł

Klasyczna biała profitka do świecy ze srebrną aplikacją w kształcie sera. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.

15,99 zł

Klasyczna srebrna profitka do świecy z aplikacją w kształcie serca. Chroni przed woskiem jednocześnie zdobi świecę. Pasuje na wszystkie świece firmy CHRZEŚNIAK o średnicy 3cm.